Hallitus

HELSINKI–TALLINNA SEURAN HALLITUS 2018 JÄSENET:

Lehto Veijo, puheenjohtaja, 0500-404223, veijo.j.lehto@gmail.com
Muurinen Juha, varapuheenjohtaja, 050-5316902, juha_muurinen@hotmail.com
Rautio Outi, sihteeri,050-3464953, outiprautio@gmail.com
Handolin Raimo, 040-4147956 raimo.handolin@pp.inet.fi
HartikainenKari,jäsenasiain-jataloudenhoitaja,050-5418616, kari.hartikainen@pp2.inet.fi
Kaasalainen Reino, 040-5025151, reino.kaasalainen@elisanet.fi
Sääskilahti Martti, 0400-405569, martti.saaskilahti@pp.inet.fi
Wellinger Aini, 0500-413356, aini.wellinger@kolumbus.fi
VARAJÄSENET
Helin Jouko, 09-6981642
Ikonen Matti, 050-5955327, matti.ikonen@elisanet.fi
ASIANTUNTIJAJÄSEN
Kannelsuo Seppo, 0500-502755, s.kannelsuo@gmail.com
KUNNIAPUHEENJOHTAJA
Asunmaa Martti

 

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

%d bloggers like this: